Студенти покинули на день агроколедж і пішли до лісу (фото)

Повідомляє Ровесник 11.10.2017 08:15

Студенти покинули на день агроколедж і пішли до лісу (фото)

Фото Ровесник

Студенти Заліщицького агроколеджу побували на об'єктах лісокультурного виробництва Чортківського лісгоспу. Вони ознайомилися з методами вирощування декоративного посадкового матеріалу та лісових порід із закритою кореневою системою за європейською технологією.

Екскурсію провів директор Чортківського лісового підприємства Василь Фреяк з працівниками Колиндянського та Скали-Подільського лісництв, які розповіли про сучасні тепличні комплекси з автоматизованим зрошуванням та туманною установкою. Теплиці повністю автоматизовані – від поливу до притінення. Робота навісу не потребує людських рук, тут об'єкт реагує на активність сонця і в разі підвищення температури автоматично закривається. У контейнерах зростають 96 тисяч сіянців дуба звичайного, сосни звичайної та модрини європейської. Площа навісу (0,09га) дає можливість вирощувати тут до 180 тисяч сіянців лісових порід, що забезпечить підприємство посадковим матеріалом. Також студенти побували на розсаднику, де висаджено саджанці хвойних та листяних порід і встановлено дощувальну установку.

Лісівники продемонстрували учасникам екскурсії, як вміло поєднують прогресивні методи вирощування лісових культур з добре перевіреними, традиційними.

 

 

 


Опубліковано : 11.10.2017 08:15

Переглядів 810

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: