Студенти ТНТУ змагались, в кого найкраща кімната в гуртожитку

Повідомляє Ровесник 10.01.2018 15:14

Студенти ТНТУ змагались, в кого найкраща кімната в гуртожитку

Фото з мережі Інтернет

З метою проведення моніторингу умов проживання студентів у гуртожитках адміністрація ТНТУ І. Пулюя, студентське самоврядування і відділ виховної роботи та зв’язків з громадськістю університету наприкінці минулого року провели щорічний огляд-конкурс на кращу студентську кімнату гуртожитку.

Визначення переможців відбувалось за такими критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, дотримання правил внутрішнього розпорядку. Також до уваги бралися підтримання чистоти і порядку, організація навчання і дозвілля.

Кімнати оцінювалися за десятибальною шкалою, окремо серед хлопців та дівчат.

Студенти, які проживають у кращих кімнатах, отримали цінні подарунки.

Нагадаємо, що конкурс, спрямований на поліпшення умов проживання у гуртожитках, проводиться у ТНТУ ім. І.Пулюя уже кілька років поспіль. А перемога у ньому дозволяє отримати не лише корисні подарунки, а й додає додаткові бали при рейтинговому поселенні на наступний навчальний рік.

Отже, за результатами конкурсу переможцями стали:

Гуртожиток №1

  • кімната № 84 (Яковенко Олена Миколаївна, Янковська Дарія Анатоліївна, Гуменюк Ліна Андріївна, Мадяк Олена Петрівна);
  • кімната № 113 (Гац Владислав Русланович, Леськів Віталій Михайлович, Фучила Юрій Петрович);
  • кімната № 0162 (Бабанін Назарій Володимирович, Мазурок Вадим Іванович, Фіголь Роман Петрович);
  • кімната № 100 (Борис Любов Ігорівна, Борис Галина Ігорівна);
  • кімната № 105 (Луцишин Роман Олегович, Ячменьов Ігор Сергійович);
  • кімната № 176 (Гріша Віталій Віталійович, Кондратюк Олег Сергійович, Леуш Богдан Михайлович);
  • кімната № 99 (Лавренюк Тетяна Петрівна, Рудакевич Наталя Григорівна, Тороватова Єлизавета Вікторівна);
  • кімната № 172 (Мазурок Олександр Іванович, Островський Юрій Вікторович, Пудло Богдан Віталійович);
  • кімната № 112 (Гуменюк Юрій-Володимир Ігорович, Матвіїшин Іван Михайлович, Сергієнко Тарас Васильович).

Гуртожиток №2

  • кімната № 406 (Бурак Оксана Володимирівна, Мельничук Олена Олександрівна);
  • кімната № 506 (Коваленко Олег Сергійович, Янош Андрій Ярославович );
  • кімната № 212 (Грицаюк Юліана Вікторівна, Ісмаілова Анастасія Мехмедівна);
  • кімната № 412 (Дуць Яна Олександрівна, Тютях Оксана Володимирівна, Олекшій Надія Степанівна);
  • кімната № 307 (Баглай Назарій Ігорович, Глуговський Павло Анатолійович, Яцків Петро Іванович, Савчук Тарас Петрович );
  • кімната № 308 (Холод Юрій Олегович, Маслянко Богдан Михайлович, Сухий Назар Петрович).
  • кімната № 411 (Мурин Тетяна Євгенівна, Олесницька Віта Петрівна).
  • кімната № 210 (Наконечна Христина Іванівна, Скакун Юлія Василівна, Шовдра Інна Ігорівна, Васільєва Вікторія Володимирівна ).
  • кімната № 315 (Глухий Олег Ігорович, Зеленюк Роман Русланович, Ридзай Василь Васильович, Трофимлюк Андрій Миколайович).
  • кімната № 520 (Конюкевич В’ячеслав Віталійович, Рак Олег Васильович, Левандовський Павло Олександрович, Тивонюк Вадим Русланович)

Гуртожиток №3

  • кімната № 3 блок 11 (Гаврада Василь Богданович, Галайчук Сергій Андрійович, Сибидло Анатолій Дмитрович );
  • кімната № 2 блок 9 (Коломієць Дар’я Сергіївна, Неменьша Елизавета Юріївна).
  • кімната № 1 блок 13 (Добровольський Віталій Валерійович, Магдій Дмитро Вікторович, Матусів Андрій Михайлович).


Опубліковано : 10.01.2018 15:14

Переглядів 1838

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: