Студенти у Заліщиках по-серйозному взялися за Дністер

Повідомляє А. В. Баран 09.06.2017 16:06

Студенти у Заліщиках по-серйозному взялися за Дністер

Фото А. В. Баран

Студенти Заліщицького аграрного коледжу мають навчальну практику «Моніторингу довкілля». 

За навчальним планом практика триває 60 годин і проводиться у м. Заліщики (Заліщицький дендропарк) та території НПП «Дністровський каньйон».

Програма практики, зокрема, передбачає опис методів і засобів вивчення властивостей компонентів природного середовища, що впливають на екологічний стан біологічних, водних об'єктів в процесі моніторингу.

В результаті проходження практики студент повинен знати правила організації та проведення спостережень за забрудненням атмосфери, гідросфери та літосфери, методи оцінки та узагальнення їх результатів. Вміти відбирати проби різних середовищ довкілля та готувати їх до аналізу, дати екологічну оцінку результатам аналізу стану довкілля та узагальнити їх.

Екологи - це ті фахівці, які намагаються пояснити, чому висихають річки, риба гине або влітку випадає сніг. Вони вивчають стан води, землі, повітря, вплив промислових відходів на рослини, тварин і людей. Якщо вміст шкідливих речовин вище критичного рівня, виявляють причини, складають прогноз розвитку ситуації. 

 

А. В. Баран - викладач екологічних дисциплін


Опубліковано : 09.06.2017 16:06

Переглядів 325

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: