Студенти Заліщицького агроколеджу розповіли ровесникам про німців

Повідомляє Ровесник, Зима Я.В., Завінська О.М. ,викладачі німецької мови 30.11.2017 12:15

Студенти Заліщицького агроколеджу розповіли ровесникам про німців

Фото zakyh.org.ua

У Заліщицькому аграрному коледжі імені Є. Храпливого відбулась зустріч студентів 1-3-х курсів із студентами 4 курсу технологічного відділення, які проходили літню практику в одному з фермерських господарств Німеччини.

Студенти 4 курсу технологічного відділення Бучинський Микола та Гудима Ігор поділились своїми враженнями про проходження літньої практики у фермерському господарстві «KARISE rdbeerhof», що неподалік німецького міста Любек. Вони розповіли, що змогли не тільки порівняти умови праці та технологію збору врожаю полуниці, а також використати напрофесійному рівні свої практичні навички, здобуті підчас навчання у коледжі.

За нелегкою роботою і ранніми підйомами, студенти все ж таки знаходили час і на дозвілля. На фотографіях всі присутні могли побачити охайні вулички і акуратні будиночки міста Любек, чисельні мости, величні собори Гамбургу, де хлопці побували під час своїх вихідних. 

Захід відбувся на виконання рішень міністри закордонних справ України та Німеччини  про проведення у 2017-2018 навчальному році спільного українсько-німецького року мов з метою поглиблення взаємної довіри та дружби між двома державами і розвитку ще більшої співпраці у сферах освіти та культури.

Зима Я.В., Завінська О.М. ,викладачі німецької мови


Опубліковано : 30.11.2017 12:15

Переглядів 944

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: