Студентів-політехніків на Шредері запросили до бази

Повідомляє tntu.edu.ua 11.12.2017 10:15

Студентів-політехніків на Шредері запросили до бази

Фото tntu.edu.ua

Студенти Тернопільського національного технічного університету вдвідали підприємство Тернопільської філії групи компаній «Шредер».

На підприємстві студенти ознайомились із використанням світлодіодних модулів для комплектації світильників та дізнались, що робить їх більш адаптованими до умов застосування, економічно ефективними й багатофункціональними. До прикладу, «Шредер» виготовляє вуличний світильник, в якому за допомогою запрограмованого адаптора реалізована функція зміни світлового потоку в залежності від освітленості ділянки впродовж доби, а також можливість диспетчерського управління групою світильників за допомогою «Wi-Fi». Крім цього, світловий прилад оснащений камерою кругового огляду за дорожньою ситуацією.

Зважаючи на специфіку підприємства як одного з європейської групи компанії «Шредер», керівництво запрошує студентів вже зараз пройти співбесіду для внесення в базу даних претендентів на працевлаштування з виявленням рівня знання мов, а також можливої професійної спеціалізації.


Опубліковано : 11.12.2017 10:15

Переглядів 570

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: