Священик Олексій з Тернопільщини став батьком для 14-річного Віті

Повідомляє nova.te.uа 18.12.2017 12:15

Священик Олексій з Тернопільщини став батьком для 14-річного Віті

Фото nova.te.ua

Задум взяти на виховання дитину-сироту отець Олексій виношував п’ять років, відвідував тематичні тренінги, вивчав психологію дітей.

 

В отця Олексія Філюка із села Шушківці Лановецького району дивовижно добре серце! Кілька днів тому він узяв на виховання хлопчика з інтернату! За документами священик поки що піклувальник підлітка, але згодом (у це він дуже вірить!) зможе усиновити його. 

Про великого життєлюба отця Олексія знають далеко за межами Лановеччини. Місцева преса неодноразово писала про священика з різних приводів — п’ять років тому він допоміг правоохоронцям розшукати викрадену з шушковецького храму старовинну ікону Чудотворця Миколая, щороку активно долучається до організації Дня села, родзинкою якого є з’їзд байкерів та велосипедистів, ініціював на парафії перегляд фільмів просто неба, а нещодавно став героєм проекту «Сюрприз, сюрприз!» на телеканалі СТБ. Священик із Шушківців є активним дописувачем у соціальних мережах, адмініструє групу «Моя Лановеччина», ділиться з друзями своїм життям у маленькому, але зовсім не забутому Богом селі.


Опубліковано : 18.12.2017 12:15

Переглядів 271

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: