Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Тарас переміг усіх на світі, а от німець не поступився

Повідомляє Ровесник 16.02.2017 12:33

Фото з мережі Інтернет

Представник Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт», учень Тернопільської школи-колегіум імені Йосипа Сліпого Тарас Радь бере участь у чемпіонаті світу з біатлону та лижних гонок серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору. Усього на змаганнях присутні 135 представників із 25 країн світу. Такі змагання до 19 лютого триватимуть у німецькому місті Фінстерау.

Наш земляк уже завоював на цьогорічній світовій першості дві срібних медалі у біатлоні серед чоловіків у категорії сидячи. Виступаючи на середній дистанції Тарас став другим з результатом 37:52.2, поступившись Мартіну Фляйгу з Німеччини, який виборов перше місце (37:31.0).

Наступне «срібло» наш земляк здобув у біатлоні в індивідуальній гонці на дистанції 15 км з результатом 48:01.3 з чотирма промахами. Першим тут знову був Мартін Фляйг із Німеччини – результат 44:39.4 з одним промахом, а норвежець Стеїнер Трігве став третім (49:07.9) з трьома промахами.

Тренує спортсмена заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України Віктор Федорчак.

Опубліковано : 16.02.2017 12:33