Тернопільські економісти і медики б'ють рекорди у боротьбі з корупцією

Повідомляє Ровесник 23.01.2018 16:40

Тернопільські економісти і медики б'ють рекорди у боротьбі з корупцією

Фото з мережі Інтернет

ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» оприлюднила рейтинг закладів вищої освіти України за Індексом прозорості антикорупційної політики (ІПАП-2017).

Команда ГО «РЦЄП», реалізуючи свою місію та завдання, у 2017 році започаткувала моніторингову кампанію, спрямовану на оцінювання рівня прозорості і ефективності антикорупційних політик вітчизняних закладів вищої освіти. В основі методології лежить перевірка фактів дотримання українськими ЗВО законодавства у сфері запобігання корупції, а також запровадження внутрішніх механізмів антикорупційного комплаєнсу.

 

Результатом 9-місячної роботи активістів є підготовлений Звіт, у якому комплексно досліджено проблеми дотримання антикорупційного законодавства.

Як виявилося, у вищій освіті загалом низька прозорість і ефективність антикоруційної політики. Адже лише 14 ЗВО із досліджених 202 можна вважати такими, що мають «дуже високий» і «високий» рівень прозорості антикорупційної політики.

 

 

Приємно, що Тернопільський національний економічний університет посів 5 сходинку у цьому рейтингу, ще раз підтверджуючи свій високий статус та провідне місце серед закладів вищої освіти України.

За матеріалами видання europrojects.org.ua


Опубліковано : 23.01.2018 16:40

Переглядів 503

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: