Тернопільські патрульні прийшли в одну з тернопільських шкіл

Повідомляє Галас 06.04.2018 17:17

Тернопільські патрульні прийшли в одну з тернопільських шкіл

Фото з мережі Інтернет

Патрульні Тернополя завітали в середню школу №18 і провели акцію «Будь помітним! Безпека понад усе!». Учні розказували вірші, відгадували загадки та переглядали відеоролик про дорожній травматизм.

– Такий захід спрямований на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, – розповів начальник Управління патрульної поліції в Тернопільській області Богдан Шевчук. – Враховуючи те, що левова частка ДТП трапляється з вини пішоходів, то такі акції привертають увагу юних тернополян до культури на дорозі. Вони теж є активними учасниками дорожнього руху.

Наприкінці зустрічі поліцейські роздали школярам замальовки та світлоповертаючі елементи.

– Дуже важливо забезпечити ними дітей, адже часто вони повертаються додому зі школи в умовах недостатньої видимості і маршрути не завжди проходять по освітлених ділянках доріг, – зауважила інспектор зв’язків з громадськістю Олександра М’ялковська. – Використання світлоповертаючих елементів допоможе юним учасникам дорожнього руху стати більш помітними на проїжджій частині.

У патрульній поліції Тернополя зазначли, що акція «Будь помітним! Безпека понад усе!» відбувається за підтримки Консультативної місії ЄС.


Опубліковано : 06.04.2018 17:17

Переглядів 214

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: