Тернопільські студенти обговорили вічні філософські теми багатства та бідності

Повідомляє tneu.edu.ua 14.06.2018 12:17

Тернопільські студенти обговорили вічні філософські теми багатства та бідності

Фото з мережі Інтернет

У травні студенти групи ПР-11 юридичного факультету ТНЕУ в рамках курсу «Філософія» (науковий керівник Шумка М. Л.) представили проект у форматі вечірнього ток-шоу на тему: «Філософія багатства та бідності». 
 
Героями програми були звичайна дівчина Аліна, яка волею долі виграла велику суму грошей, та ще в минулому заможний підприємець Максим, який через постійне порушення закону, безвідповідальність втратив своє майно. 
 
У гострій дискусії зійшлися студенти-експерти: адвокат, який ставить інтереси клієнта понад усе, учителька історії, для якої гроші не є метою життя, молода жінка, яка звикла до розкоші, та заможний хлопець, який з дитинства отримував усе бажане.
 
Експерти обговорювали життєві ситуації героїв ток-шоу та давали Аліні та Максиму цінні поради, які стануть у пригоді у майбутньому.
 
Один із експертів представив соціологічне опитування на тему: «Сьогодення і корупція».
 
Зацікавлення у слухачів програми викликали наведені експертами конкретні випадки з відомих творів мистецтва («Чарлі і шоколадна фабрика», «Злочин і кара», «Гобсек», притча про блудного сина). Ведучі вміло вели дискусію, ставили запитання, робили висновки...
 
Студенти переконалися в тому, що по-справжньому багатим можна назвати не того, у кого багато грошей, а того, хто вміє ними правильно розпорядитися та знає їм ціну. Думки експертів зійшлися на тому, що гроші для людини повинні бути не ціллю, а лише засобом для досягнення мети.
 
Студенти групи ПР-11 вдячні Шумці М. Л. за підтримку й допомогу та готові до реалізації нових проектів.Студенти ЮФ говорили про філософію багатства та бідностіСтуденти ЮФ говорили про філософію багатства та бідностіСтуденти ЮФ говорили про філософію багатства та бідності
Студенти ЮФ говорили про філософію багатства та бідності
Студенти ЮФ говорили про філософію багатства та бідності


Опубліковано : 14.06.2018 12:17

Переглядів 173

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: