Тернопільські студенти приміряли професію тележурналістів (Відео)

Повідомляє МедіаТОР 05.03.2018 16:17

Тернопільські студенти приміряли професію тележурналістів (Відео)

Фото з мережі Інтернет

Інтернет-телебачення зсередини. Студенти Галицького коледжу в студії МедіаТОР пробували ролі тележурналістів.

На екскурсію до «Першого інтернет-телебачення Тернопільщини Медіатор» завітали четвертокурсники спеціальності «Видавнича справа та редагування». Що таке новітнє медіа, як оперативно творять новини, як подають та доносять до сучасного глядача – на ці питання студенти почули відповіді. Та чи не найголовніше, майбутні журналісти вчилися начитували текст для сюжетів, у кріслі ведучих вели новини і самі збирали інформацію для відео новини.

Студент Артем Тимошенко першим проявив бажання відчути себе телеведучим. Текст новин пробував читати зі суфлера.

– Це досить нові відчуття, коли на тебе всі дивляться ти розумієш тебе знімають, покажуть згодом і ти переживаєш, щоб гарно виглядати, говорити і не червоніти, – ділиться враженнями хлопець.

Викладачі Галицького коледжу кажуть, що теорія і практика в стінах навчального закладу є надзвичайно важливою і без неї немає майбутнього для тих, хто хоче працювати за фахом.

– Не менш важливими і дуже корисними є такі зустрічі з професіоналами своєї справи і зустрічі в студіях, редакціях, де, справді, люди працюють. Ми сьогодні прийшли в студію інтернет-телебачення МедіаТОР, тому що це перший такий телеканал, у якому є поєднання телебачення та інтернету, – каже викладачка Галицького коледжу ім. В. Чорновола Юлія Прокопишин.

Збираючи інформацію для цієї відео новини, студенти обрали інтерв’юера – директора «Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР» Сергія Русакова. На непередбачувані запитання довелось відповідати, зокрема, які плани в інтернет-телебачення і чи працюватиме МедіаТОР на всеукраїнському рівні.

– Я з дружиною давним-давно працюємо на всеукраїнському рівні, у нас є колеги по всій Західній Україні. Якщо б ми захотіли і фінансово будемо готові, то на Західну Україну спокійно можемо вийти, – розповів Сергій Русаков.


Опубліковано : 05.03.2018 16:17

Переглядів 251

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: