Тернопільським школярам влаштували примусові канікули

Повідомляє За Збручем 13.02.2018 15:47

Тернопільським школярам влаштували примусові канікули

Фото з мережі Інтернет

Кількість випадків захворюваності на ГРВІ та грип у Тернополі і деяких районах області перевищила епідпоріг. Відтак усі школи обласного центру пішли на вимушені канікули. Також закрили двадцять загальноосвітніх навчальних закладів області. 

«Поки що це не карантин, а тільки обмежувальні заходи», – наголошують фахівці. Таким чином в регіоні намагаються не допустити епідемії грипу. «Наразі поріг перевищено на 8,04 %. Ситуація постійно змінюється. Ми проводимо щоденний моніторинг і маємо різні показники. Але досягнення епідпорогу ще не означає початку епідемії. Цей термін можемо застосовувати тоді, коли поріг перевищується мінімум упродовж тижня, мінімум у півтора рази. Нині госпіталізація відбувається в межах сорока хворих вдень. І поки що у нас не карантин, а запобіжний захід», – зауважує заступник директора ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр» МОЗ України Володимир Паничев.

Триватимуть вимушені канікули у Тернополі до кінця тижня. Якщо ситуація не стабілізується їх продовжать. «В обласному центрі всі школи припинили навчання на тиждень, а щодо області, то наразі закрито більше 20 шкіл. Це пов’язано з обмежувальними заходами через підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ. Припинили навчання школи у Зборівському, Борщівському, Тернопільському, Козівському, Підгаєцькому, Заліщицькому, Чортківському, Шумському і Теребовлянському районах. Відпрацьовуватимуть пропущені години за ущільненою навчальною програмою. По суботах заняття у школах не відбуватимуться», – запевняє начальник управління освіти і науки ОДА Ольга Хома.

В період нестабільної епідситуації жителям краю рекомендують уникати місць масового скупчення людей.

Софія Романська


Опубліковано : 13.02.2018 15:47

Переглядів 421

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: