Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Тернопільський спортсмен виборов «срібло» у Чемпіонаті Європи з параолімпійського футболу. Поступилися Росії

Повідомляє topnews.in.ua 11.08.2018 13:17

Фото з мережі Інтернет

На чемпіонаті Європи з паралімпійського футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, що проходив з 22 липня до 6 серпня у місті Зейст (Нідерланди), Національна паралімпійська збірна команда з футболу посіла другу сходинку. У турнірі взяло участь 10 європейських країн.

Спершу команда України вийшла з другої сходинки у підгрупі, програвши команді Росії 1-0 та обігравши команду Ірландії у півфіналі, дісталася фіналу чемпіонату. На жаль, у фінальній грі за звання чемпіонів Європи, українські паралімпійці поступилися російській збірній, зігравши з рахунком 2:3, та посіли почесне друге місце.

У складі національної збірної виступав і представник Тернопільського «Інваспорту», майстер спорту України міжнародного класу, уродженець міста Підгайці Іван Шкварло.

Відтак, разом із колегами по команді наш земляк виборов «срібло» турніру. Додамо, що бронзовими призерами чемпіонату Європи-2018 з паралімпійського футболу стали представники Ірландії, на четвертому місці команда Нідерландів, на п’ятому - Англія.

Опубліковано : 11.08.2018 13:17