Тернопільський та польський професори домовились про співпрацю

Повідомляє Погляд 21.02.2018 13:01

Тернопільський та польський професори домовились про співпрацю

Фото з мережі Інтернет

Ректор ТНТУ ім. Івана Пулюя проф. Петро Ясній та ректор Державного Університету Польщі в Ельблонзі проф. Збігнєв Валчик підписали угоду про співпрацю.

20 лютого в рамках робочого візиту ректора проф. Петра Яснія до польського міста Ельблонг відбулося підписання угоди про співпрацю між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Державним Університетом в Ельблонзі.

Згідно з текстом угоди, обидва університети мають на меті поглибити співпрацю відповідно до стандартів, викладених у Болонській хартії.

“Підписання домовленостей – це ще один крок на шляху до підвищення якості та ефективності освіти, проведення досліджень та академічної мобільності обох сторін”, – зазначив ректор проф. Петро Ясній.

Співпраця передбачає широкі можливості для реалізації програм подвійних дипломів, організації академічних обмінів, розвитку та підтримки спільних дослідницьких, наукових та освітніх проектів.

В ході візиту ректор Петро Ясній та представники делегації з Тернополя також мали нагоду ознайомитися зі структурою та організацією навчального процесу в польському виші.


Опубліковано : 21.02.2018 13:01

Переглядів 256

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: