новини ровесника

1
Як проголосувало на президентських виборах рідне село Степана Бандери

2
Підтримував Зеленського: в мережі скандал через вчителя, який відмовився від учня

3
Жорстоке поводження з дитиною в лікарні: скандал отримав продовження

4
Українці отримають разові соцвиплати: кому пощастить

5
Ми можемо зіграти тільки те, що розуміємо

6
Підліток вимагає в Apple мільярд доларів через збій системи розпізнавання обличчя

7
Чи буде стрибок курсу після виборів: довгостроковий прогноз

8
Підняла руку на дитину: інцидент у школі розізлив українців

9
Не дасть приводів для жартів: У Кварталі 95 зробили заяву про Зеленського (Відео)

10
За наїзд на патрульну хлопцю загрожує довічне ув’язнення

Тернополяни побачили виставу, яка навчає любити і прощати (фоторепортаж)

Повідомляє Тернополяни 04.04.2018 15:17

Тернополяни побачили виставу, яка навчає любити і прощати (фоторепортаж)

Фото з мережі Інтернет

По новому пережити події в Єрусалимі від вербної неділі до Воскресіння і відчути через героїв вистави любов та силу Ісуса Христа могли тернополяни 1 квітня під час перегляду вистави «Розіпни Його».

 Напередодні Великодніх свят протягом десяти років християнська молодіжна спільнота «Знамення» організовує на Тернопільщині перегляди театралізованої вистави на 4 дії, в якій розповідається про події та жителів Єрусалиму.

Цьогоріч представники спільноти інсталізували дійство для тернополян в Українському домі «Перемога». У виставі було залучено майже всіх представників християнської спільноти – близько 20 людей, які не тільки готували певні сценічні ролі, але й допомагали в підготовці з декораціями, костюмами, роботою над сценарієм, режисурою.

Вистава "Росіпни його" - не проста за композицією, адже вона була донесенадо глядачів у доступній формі . На сцені одна за одною з'являлися жінки, які вболівали за долею Ісуса, які страждали разом з Ісусом, які мали можливість зустрітися  поглядом з Ісусом, які плакали і молилися за Сином Божим.

— Вистава «Розіпни його» навчає людей насамперед любити і прощати – любити Господа Бога всім серцем своїм та любити ближнього свого, як самого себе.  Це ті основні закони, які приніс до цього світу Ісус Христос та які ми можемо причитати в Новому Завіті. І неважливо, скільки разів тобі довелося спіткнутися в цьому житті, бо важливіше те, що ти підносишся, навертаєшся до Бога. І коли людина опинилася у скруті, їй важко – Господь візьме її на руки, — розповіла учасниця  Християнської Спільноти Знамення Наталія Івашків.

Пані Наталія розповіла, що в минулі роки вонаактивно долучалася до вистави – виконувала одні з головних ролей та допомагала в підготовці до заході. Зокрема, учасниці спільноти випадало грати негативну персонажку – Кафіру. Як розповіла Наталія Івашків, це була одна з найважчих ролей, оскільки непросто було перевтілитися в образ жінки, яка не навернулася до Бога.

Тернополяни побачили виставу, яка навчає любити і прощати (фоторепортаж)


Опубліковано : 04.04.2018 15:17

Переглядів 269

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини