Тернополяни в середньому мають понад 7000 гривень зарплати

Повідомляє galas.te.ua 24.07.2018 18:52

Тернополяни в середньому мають понад 7000 гривень зарплати

Фото з мережі Інтернет

Середня зарплата у Тернополі у травні становила 7070 гривень і від початку року зросла на 14,4%. Традиційно найвища зарплата зберігається у сфері промисловості, інформації та телекомунікації, транспорту та складського господарства, державного управління й оборони.

У Тернопільській міській раді з початку року провели 7 засідань комісій щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної сплати податків, внесення обов’язкових платежів та вивчення причин збиткової діяльності суб’єктів господарювання. За цей час на комісіях розглянули питання діяльності 105 суб’єктів господарювання, а також здійснюються перевірки та звірки з відповідними службами.

 

До слова, при прийнятті рішення виконавчим комітетом Тернопільської міської ради також береться до уваги інформація про рівень заробітної плати на кожному з підприємств. Наприклад, нещодавно виконавчий комітет не надав дозволу на розміщення зовнішньої реклами дочірньому підприємству «Капарол Україна» через низький рівень зарплати працівникам, яка сьогодні у них становить нижче рівня мінімальної зарплати.


Опубліковано : 24.07.2018 18:52

Переглядів 315

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: