Тернополяни за 2 години з'їли понад тисячу бичачих яєць (відео)

Повідомляє te.20minut.ua, відео mediator.te.ua 10.10.2017 14:14

Тернополяни за 2 години з'їли понад тисячу бичачих яєць (відео)

Фото te.20minut.ua

 

Майстер-клас із приготування бичачих яєць просто на Театральному майдані зробив тернопільський ресторатор Ігор Парій.

Біля кухаря в обід  зібралися люди з різними запитаннями щодо способу приготування та інгредієнтів цієї страви. 

- Це не просто майстер-клас, - пояснює Ігор Парій. - Встановлено новий рекорд України. Тут присутній представник Національного реєстру рекордів України.  Саме він підрахував все. Я поки додаю інгредієнти відрами, не рахуючи.

Ресторатор поділився рецептом приготування цієї пікантної страви. 

  • Спочатку висмажуємо бочок, щоб отримати добрий смалець, гарні шкварки, потім додаємо цибулю, тушкуємо все, далі - сметана, бичачі яйця, знову тушкуємо і наостанок посипаємо все прянощами. 
  • Врешті уТернополі зареєстрували новий рекорд України. На страву використали 1029 бичачих. Делікатесне блюдо з цікавістю куштували тернополяни. Їх пригощали безкоштовно.
  • Відомий український журналіст і кулінар Костя Грубич приїхав до Тернополя подивитися на встановлення рекорду. Він переконаний, що ця страва є дуже символічною. Адже бичачі яйця - уособлення чоловічої сили та мужності.  -
  • Нагадаємо,  на Театральному майдані тривало свято з нагоди 4-ї річниці Тернопільського Козацького Десантного Осередку ім. Дмитра (Байди) Вишневецького та 75-річчю створення УПА.
  • Джерело: https://te.20minut.ua/Smachnogo/ternopolyan-nini-prigoschatimut-bichachimi-yaytsyami-10643302.html відео: https://mediator.te.ua/2017/10/10/ternopolyany-z-yily-ponad-tysyachu-bychachyh-yayets-video/

 

 


Опубліковано : 10.10.2017 14:14

Переглядів 751

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: