Тернополянка Ірина Іващук не посоромилась показати своє ханамі

Повідомляє Відділ інформації та зв'язків з громадськістю ТНЕУ 27.10.2017 08:15

Тернополянка Ірина Іващук не посоромилась показати своє ханамі

Фото Відділ інформації та зв'язків з громадськістю ТНЕУ

У Тернопільському національному економічному університеті відбулося відкриття мистецької виставки доктора економічних наук, професора кафедри міжнародної економіки Ірини Іващук «Ханамі, з якого все почалося».

 
У виставковій залі вищого навчального закладу зібралися студенти, викладачі, працівники, журналісти та почесні гості. Кожен мав чудову можливість переглянути картини Ірини Іващук, кожна з яких має власну історію, несе особливий зміст для глядача.
 
«У світі немає нічого неможливого – справа тільки у тому чи вистачить у тебе сміливості, – зауважив ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий, який відкрив виставку та привітав її авторку. – Сьогодні Ірина Олегівна є прикладом сміливості, того, що не потрібно ховати свій талант, не боятися відкритися і ділитися своїм внутрішнім світом з оточуючими. Альберт Ейнштейн говорив, що Релігія, Мистецтво та Наука – це гілки одного і того ж дерева. Зараз ми бачимо як ці три елементи майстерно доповнюють один одного в одній людині, яка є успішним науковцем і чудовим митцем. Бажаю усім приємного перегляду виставки, а її автору – натхнення, нових цікавих ідей та відкриттів.»
 
 
Ірина Олегівна висловила щиру подяку за підтримку своїм батькам і друзям, які радили не зупинятися, додавали творчих сил і натхнення, а також розповіла про те як написала першу картину і як виникла ідея назви виставки – «Ханамі, з якої все почалося». Ханамі – це давній ритуал споглядання квітучих рослин, у Японії – сакури, а саме сакуру Ірина Олегівна на картині малювала вперше.
 
Художниця пригадала слова, які написала про свою першу роботу: «Не треба боятися починати з чистого листка. Набагато гірше продовжувати «мазюкати», наносячи фарбу за фарбою на полотно життя, змішуючи до абсурду кольори, емоції, людей…».
 
Запрошуємо переглянути картини Ірини Олегівни у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету (центральний корпус, вул. Львівська, 11).

 

null
 

 


Опубліковано : 27.10.2017 08:15

Переглядів 1161

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: