Тернополянка Марія Хлян таке рване і штовхане у Китаї

Повідомляє ОДА 19.08.2017 15:15

Тернополянка Марія Хлян таке рване і штовхане у Китаї

Фото з мережі Інтернет

З 19 до 30 серпня в тайванському місті Тайбей (КНР) триватиме ХХІХ літня Всесвітня Універсіада. Учасницею цих престижних міжнародних змагань стане і спортсменка з Тернопілля, призерка чемпіонатів Європи, майстер спорту України міжнародного класу, студентка Тернопільського національного економічного університету важкоатлетка Марія Хлян. Спорстменка вийде на помост у групі А у ваговій категорії до 69 кг у середу, 23 серпня. Марія Хлян є вихованкою Скалатської ДЮСШ, обласної ШВСМ, тренують її Віктор Симів та Вікторія Шаймарданова.

Всесвітні студентські ігри - літні і зимові, що проводяться раз на два роки, називають «юніорськими Олімпійськими іграми». Серед їх учасників - багато спортсменів світового рівня. Цьогорічна студентська збірна України налічує 179 студентів-спортсменів із 55 вишів. У складі команди, яка захищатиме спортивну честь вітчизняного спорту, виступлять також інші студенти Тернопільського національного економічного університету. Це Анна Єфременко (волейбол), Наталія Ільків та Антон Рудник (дзюдо), Ольга Ляхова та Тетяна Мельник (легка атлетика), Джоан Фейбі Бежура, Анатолій Герей, Юрій Цап (фехтування).

Загалом, Всесвітня Універсіада є найпрестижнішим студентським спортивним форумом у світі і своїм статусом поступається тільки Олімпійським іграм. Очікується, що участь у цьогорічній Універсіаді візьмуть 12 000 спортсменів з 160 країн і територій.

 


Опубліковано : 19.08.2017 15:15

Переглядів 275

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: