ТНЕУ – серед лідерів за популярністю веб-ресурсів

Повідомляє Наш День 04.02.2018 09:52

ТНЕУ – серед лідерів за популярністю веб-ресурсів

Фото з мережі Інтернет

На веб-ресурсі uniRank опубліковано оновлений рейтинг українських закладів вищої освіти, основою для якого є популярність офіційних веб-сторінок освітніх центрів.

Тернопільський національний економічний університет вже вкотре посідає лідируючі позиції у цьому рейтингу, зайнявши 6 місце в Україні, що на 9 позицій вище, у порівнянні з минулим роком.

Актуальний і цікавий контент офіційного сайту ТНЕУ та його офіційних сторінок у соціальних мережах став підґрунтям для такої якісної позиції, що свідчить про високий рівень відвідуваності серед користувачів.

Австралійська компанія 4ICU публікує свій рейтинг з 2005 року, оцінюючи популярність понад одинадцяти тисяч ЗВО світу та 171 закладу освіти України за популярністю їх веб-ресурсів. На думку авторів рейтингу, це допомагає іноземним студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки той чи інший освітній заклад є популярним в певній країні.

Міжнародний рейтинг «4 International Colleges & Universities» базується на алгоритмі обрахунків з чотирьох неупереджених і незалежних веб-метрик, а також містить дані трьох різних пошукових систем, зокрема Google, американської компанії «Alexa Internet» (дочірня компанія «Amazon») та британської компанії «Majestic-12». Згідно з методологією, популярність інтернет-ресурсів визначається на основі таких показників, як оцінка відвідуваності сайту, кількість посилань на сайт та значимість ресурсів, на які зроблене посилання.

Рейтинг можна переглянути за посиланням: http://www.4icu.org/ua/


Опубліковано : 04.02.2018 09:52

Переглядів 287

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: