Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Три медалі і поїздка в Белград

Повідомляє Ровесник 22.02.2017 09:19

Фото з мережі Інтернет

Успішно виступили тернопільські легкоатлети Наталя та Іван Стребкови, які представляють ФСТ «Динамо» та ШВСМ (тренери Ігор Сташко, Олександр Степанюк) на манежі Сумського державного університету, де відбувся чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Про це повідомили у Федерації легкої атлетики області.

Основним завданням цих змагань, окрім визначення переможців та призерів, відкриття нових імен і нових рекордів, став відбір на участь в чемпіонаті Європи, який 3-5 березня відбудеться в Белграді (Сербія). Як повідомляє

Наталя Стребкова в категорії «молодь», де змагались учасниці віком до 23 років, в бігу на 3000 м стала чемпіонкою України, а серед дорослих здобула бронзову нагороду. Спортсменка зупинила хронометр на позначці 9. 27,09 с, що є її особистим досягненням та новим рекордом області. Іван Стребков виборов срібну нагороду в бігу на 3000 м з результатом 8.05,51 с, і лише 0,51 сота секунди відділила його від виконання кваліфікаційного нормативу на чемпіонат Європи в приміщенні.

Варто відзначити також успіхи Олександра Хоми (ДЮСШ Тенопільського району), який з результатом 2 м 10 см став шостим в стрибках в висоту серед молоді та восьмим серед дорослих, та Дмитра Чорноти (ШВСМ), який з результатом 15 м 40 см зайняв сьоме місце в потрійному стрибку. Тренує стрибунів Євген Кармелюк.

Також сьоме місце в бігу на 60 м з результатом 7.09 с виборов Володимир Допта (ОДЮСШ, тренер Васірук М.С.).

Опубліковано : 22.02.2017 09:19