Тернопільська суддя Андрусик – російський агент в судовій системі України?

3
Винахідник з Дніпра став лауреатом премії від Кабміну

4
Тернопільська суддя Надія Андрусик хоче перевершити «досягнення» горезвісних хабарників Зварича, Чауса та Князєва

5
Інший Франко: в український прокат виходить стрічка про Петра Франка

6
Чекає на «рускій мір»: корумпована суддя Андрусик повернула московському патріархату пів гектара землі під церкву в Тернополі

7
Сети суші для новорічного святкування - вигідно та смачно в Янг

8

9
У МОН озвучили, якою буде нова зарплата вчителів у 2024 році

10
Скільки коштують послуги репетиторів у Тернополі?

Україна посіла третє місце на ЧС з підводного плавання

Повідомляє studway.com.ua 25.07.2018 09:43

Фото з мережі Інтернет

Українська збірна виборола 6 золотих, 5 срібних, 3 бронзові медалі, а також третє загальнокомандне місце.

Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.

У Белграді (Сербія) завершився чемпіонат світу з підводного плавання. Участь у змаганнях взяли 275 спортсменів з 49 країн. Цьогорічний виступ українців був найкращим за всю історію участі збірної.

Чемпіонами світу з підводного плавання стали українці Данило Колодяжний, Олександр Одіноков, Євген Степанчук та Олексій Захаров. Срібні нагороди здобули Євгенія Олєйнікова, Анастасія Антоняк і Денис Грубнік. Бронзовими призерами стали Олексій Захаров і Данило Колодяжний. Ще три медалі українська команда виборола в змішаних естафетах.

Опубліковано : 25.07.2018 09:43