Українці із в'єтнамцями мають польські паспорти для роботи в Європі

Повідомляє energolife.info/ua 18.11.2017 12:15

Українці із в'єтнамцями мають польські паспорти для роботи в Європі

Фото energolife.info

 

У Прикордонній службі Польщі зауважують про випадки використання українськмим громадянами польських паспортів аби легально працювати в країнах Європейського Союзу. У Прикордонній службі Польщі зауважують про випадки використання українськмим громадянами польських паспортів аби легально працювати в країнах Європейського Союзу.

Про це пише польське видання "Rzeczpospolita".

"Вже недостатньо роботи у Польщі. Українці та в’єтнамці хочуть їхати до Великої Британії або Франції, щоб заробляти більше. Дозволяє їм це польський паспорт або посвідчення особи з подібною зовнішністю. Це дозволяє іноземцям подорожувати до ЄС", - повідомляє видання.

Документ не підробляють, він не зареєстрований у базі викрадених, а тому цей метод незаконні мігранти вважають "значно безпечнішим".

Видання відзначає, що важко підрахувати, скільки іноземців використовують у країнах ЄС польські документи, однак іноземні прикордонники, в основному французи та британці, повідомляють про подібні випадки.

За даними Прикордонної служби Польщі, злочинці купують документи у поляків за суму від 200 до 500 злотих (приблизно 50-100 доларів), а іноземці вже платять за них 1500-2000 злотих (приблизно 400-500 доларів).

ЕнергоЛайф.інфо


Опубліковано : 18.11.2017 12:15

Переглядів 295

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: