Усіх першачків Тернопільщини забезпечили конструкторами «LEGO»

Повідомляє ТерМедіа 28.10.2018 14:17

Усіх першачків Тернопільщини забезпечили конструкторами «LEGO»

Фото з мережі Інтернет

Вчора у Тернополі представникам шкіл зі всієї області роздали набори «LEGO Play Box» для первачків.

Це вже другий етап отримання конструкторів «LEGO», першим «Шість цеглинок» школи забезпечили ще до початку навчального року.

Кожен клас у школах Тернополя та Тернопільської області без винятку отримає набір конструктора, який налічує 7 тисяч різноманітних елементів. Якщо у класі більше ніж 30 учнів, то їм нададуть два таких комплекти.

Начальник управління освіти і науки ОДА Ольга Хома розповідає, що сьогодні отримано більше 1200 наборів, якими буде забезпечено всі перші класи без винятку.

«Хочу зазначити, що дані комплекти отримають всі навчальні заклади Тернополя та Тернопільської області, усі перші класи незалежно скільки дітей в них навчається. Сьогодні всі без винятку райони, об’єднані територіальні громади прибули для того, щоб їх отримати.  Ми очікуємо, що в понеділок-вівторок всі навчальні заклади отримають дані набори для користування», – каже Ольга Хома.

Нагадаємо, конструкторами «LEGO» первачків забезпечують у рамках впровадження концепції Нової української школи. Таким шляхом навчання для дітей хочуть зробити цікавішим.


Опубліковано : 28.10.2018 14:17

Переглядів 69

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: