В Україні розбивають кожен другий поліцейський патрульний автомобіль

Повідомляє news.finance.ua 05.08.2018 19:18

В Україні розбивають кожен другий поліцейський патрульний автомобіль

Фото з мережі Інтернет

Водії українських поліцейських патрульних автомобілів розбили кожну другу машину, яку їм довірила держава, повідомляє Страна.ua, з посиланням на звіт Рахункової палати.

За офіційними даними, зараз на «озброєнні» української патрульної поліції перебуває понад 1 800 службових автомобілів. Але кожна п’ята машина через те, що вона раніше потрапила в ДТП, вже не виїжджає ловити злочинців.

За останні два роки патрульні поліцейські автомобілі майже 2 тисячі разів потрапляли в ДТП, причому 8% з них – по кілька разів. У багатьох випадках винні були водії-поліцейські.

У цих ДТП пошкодження отримали 951 автомобіль патрульної поліції. Цифра неприємно вражає. Виходить, що в аварії потрапляє кожна друга патрульна машина.

На початку 2018 року в патрульній поліції 100 автомобілів в неробочому стані загальною вартістю майже 23 млн. гривень відновленню не підлягали.

У чому причина цього? Перш за все, в тому, що у водіїв-поліцейських дуже маленький стаж водіння, а іноді його практично взагалі немає. Ось і виходить, що за злочинцями їздять недосвідчені поліцейські-водії. Після цього високій аварійності дивуватися, звичайно, не варто.


Опубліковано : 05.08.2018 19:18

Переглядів 145

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: