В Україні з'явиться трішки більше демократії: МОН підписало меморандум з Європейським центром Вергеланда

Повідомляє studway.com.ua 01.08.2018 18:46

В Україні з'явиться трішки більше демократії: МОН підписало меморандум з Європейським центром Вергеланда

Фото з мережі Інтернет

Міністерство освіти та науки домовилося про співпрацю з Європейським центром імені Вергеланда. Відповідний меморандум був підписаний 26 червня.

Європейський центр імені Вергеланда – це експертна організація у сфері освіти для демократичного громадянства, прав людини та міжкультурного порозуміння, заснований Радою Європи та Норвегією у 2008 році. Зустріч між заступником Міністра освіти і науки Романом Гребою та виконавчим директором центру Анною Перона-Ф’єльдстад відбулася у рамках Всеукраїнської конференції «Демократична школа» в Києві. Також на заході був присутній посол Королівства Норвегія в Україні Уле Т. Хорперстад.

Програма «Демократична школа» передбачає підтримку вітчизняних освітніх реформ, розвиток громадянської освіти, консультації при розробці нових Держстандартів та впровадженні нових підходів до оцінювання якості навчання, обмін досвідом між фахівцями. Також європейські спеціалісти пілотуватимуть підготовку нових навчальних програм для учнів 5-9 класів і допоможуть розробити масові онлайн-курси для вчителів. У проекті загалом візьмуть участь понад 180 українських закладів освіти.

 


Опубліковано : 01.08.2018 18:46

Переглядів 95

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: