В японському виші дівчатам, яким занижували бали, дозволили перескласти вступні іспити

Повідомляє studway.com.ua 09.11.2018 18:17

В японському виші дівчатам, яким занижували бали, дозволили перескласти вступні іспити

Фото з мережі Інтернет

У медичному університеті Токіо дівчатам навмисно занижували результати вступних тестів, щоб набрати більше представників чоловічої статі.

У вересні 2018 керівницею закладу вперше обрали жінку — Юкіко Хаясі. Директорка вибачилася перед жінками від імені закладу. Також вона заявила, що 67 абітурієнток, чиї результати сфальсифікували за останні два роки, зможуть пройти повторні іспити у квітні 2019.

Проте Хаясі не пояснила, що буде з чоловіками, яким навмисно завищували результати під час вступу.

Згідно з розслідуванням місцевих медіа, університет коригував оцінки абітурієнток із 2006 року. У закладі намагалися домогтися того, щоб кількість студенток не перевищувала 30% від загального числа учнів. У 2010 році кількість жінок, які вступили до університету, різко зросла порівняно з попередніми роками. Тоді близько 40% були першокурсниці, хоча у попередні роки цей показник майже не перевищував 20%.

Керівництво університету вважало, що з часом жінки покинуть професію, бо почнуть створювати сім’ї. Таким чином у лікарнях буде дефіцит персоналу.

Водночас майже всім хлопцям завищували бали. Окрім тих, хто вже вчетверте складав тест і провалював його. За словами японських медіа, у 2018 році до університету зарахували 30 дівчат і 141 хлопця.

Минулого місяця 24 жінки вимагали від закладу виплатити 100 тисяч ієн за емоційну тривогу, що була пов’язана з іспитами й покрити витрати на дорогу.


Опубліковано : 09.11.2018 18:17

Переглядів 117

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини