Василь Шкляр презентував роман Троща

Повідомляє Свобода 31.08.2017 08:15

Василь Шкляр презентував роман Троща

Фото з мережі Інтернет

У Збаразькому замку відомий український письменник Василь Шкляр презентував свій новий роман «Троща» про Українську повстанську армію на теренах Тернопільщини, а також про перемогу людини над обставинами і собою.

Свій виступ Василь Шкляр розпочав з таких слів: «Мій новий роман, який я називаю не моїм, а вашим, тернополяни, люди Тернопілля, читачі, бо ця книга про бандерівське підпілля, про тернопільських оунівців. Про  тяжкий 1947 рік, коли наші хлопці йшли до кінця, боролися за нашу незалежність. На той час вони не знали, що їх ідею, зміст якої у чотирьох словах – Українська соборна самостійна держава, підхоплять наступні покоління борців за волю України».

Ця ідея, за словами письменника, окреслює нашу мету: побудувати успішну, модерну, заможну Україну з національним обличчям, з нашою символікою та рідною мовою. У книзі «Троща»  автор показав усьому світові, що українці не змирилися з режимом і продовжують боротьбу за свою незалежність.

Нагадаємо, що 2017 рік Тернопільська обласна рада оголосила роком УПА в області та докладає усіх зусиль, щоб підтримати як учасників визвольних змагань, так і діяльність меморіальних центрів, а також зберегти пам’ятні місця, пов’язані із бойовими діями УПА.


Опубліковано : 31.08.2017 08:15

Переглядів 318

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: