Вихователі дитсадка на Тернопільщині розповіли, чи б’ють дітей

Повідомляє Файне місто 02.03.2018 11:33

Вихователі дитсадка на Тернопільщині розповіли, чи б’ють дітей

Фото з мережі Інтернет

Хлопчик вдарився до столика коли вибігав з туалету. Вихователь була поруч. Медсестра обробила рану і протягом дня спостерігала за станом дитини, – вихователі чортківського дитсадка у спільноті Chortkiv.Online опублікували звіт комісії, на якій розглядали звинувачення матері у неналежному догляді за її дитиною.

 

– За дорученням колективу, щодо ситуації, яка склалась в ДНЗ #7, головою профспілкового комітету Савіцькою О.Б. було створено комісію і детально вивчено ситуацію. 20.02.2018р. близько 10:00 год. вихованець ясельної “А” групи “Колобок” Киряк Матвій, вибігаючи із туалетної кімнати, вдарився об дитячий столик. Вихователь Панчишин О.В. одразу це побачила, оскільки виходила з іншими дітьми за ним. Дитину оглянула старша медсестра. Причин для госпіталізації не виявили, тому обробивши пошкодження, дитину відправили до групи.

 

На протязі дня за дитиною спостерігала медсестра та вихователь. Стан вихованця причин для тривоги не викликав. Вихователь Панчишин О.В. про випадок розповіла батькові, коли він прийшов за сином і вибачилась перед ним. Вигляд дитини в батька тривоги не викликав. Коли мама побачила сина вдома, вона зателефонувала вихователю, яка ще раз описала ситуацію та вибачилась за прикрий випадок. Мама в емоціях почала ображати вихователя і весь колектив дошкільного закладу. На наступний день в колективі дана ситуація стала предметом обговорення. Було проведено збори, на яких була вивчена і обговорена дана ситуація. Слідкуючи за коментарями в соціальній мережі, колектив нашого закладу обурений поведінкою мами, яка незаконно ображає вихователя і весь дошкільний заклад, –  написала у спільноті Ксенія Ільїн.

 


Опубліковано : 02.03.2018 11:33

Переглядів 264

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: