новини ровесника

1
Батьків штрафуватимуть за пропуски учнів – Кабмін

2
Що буде з курсом долара в Україні: Аналітик дав детальний прогноз на тиждень

3
Ветерани АТО поставили на коліна та змусили вибачитися араба, який погрожував українці ножем (Відео)

4
Зима обіцяє бути холодною та вітряною: прогнози синоптиків

5
Бий його, як мене: Усик дав пораду Гвоздику перед боєм з росіянином

6
Курс долара: що буде після переговорів України з МВФ

7
Студентки-живодерки втопили кошенят: скандал отримав несподіване продовження

8
Рябошапка розповів, які звинувачення висуватиме затриманому Гладковському

9
Чоловік прилюдно «покарав» нетверезу жінку (Відео)

10
Перехід на зимовий час: коли і як правильно перевести стрілки годинника

Водна Арена «Тернопіль» - унікальний проект, аналогів якого в Україні немає

11.07.2019 14:42

Водна Арена «Тернопіль» - унікальний проект, аналогів якого в Україні немає

Фото з мережі Інтернет

У 2017 заклали камінь, а в кінці цього року завершать вже першу чергу будівництва «Водної арени «Тернопіль». Степан Барна, кандидат у народні депутати України від Тернополя, каже - це унікальний проект міжнародного значення, аналогів якого в Україні немає. Його реалізація забезпечить хороші перспективи для розвитку не лише водного спорту, але й забезпечить робочими місцями тернополян, буде місцем родинного відпочинку та позитивно вплине на імідж міста.

Кошти на будівництво Водної арени виділяють кожного року із державного та місцевого бюджетів.

«Хотів би відзначити, що в цьому процесі надзвичайно важливим є позиція народного депутата України, який буде лобіювати фінансування цього проекту. Тому, що левова частка реалізації цього проекту залежить саме від державного фінансування, яке розглядається на рівні міжвідомчої комісії при Міністерстві регіональної політики. І в принципі народні депутати приймають рішення щодо того проекту який реалізовується на Тернопільщині та Україні», - каже кандидат у народні депутати України Степан Барна.

Водна арена «Тернопіль» передбачає не лише створення умов для проведення спортивних змагань міжнародного рівня, а й територію для відпочинку тернополян та гостей міста.

«Перед тим, як почати проектування, ми ознайомилися з аналогами міжнародними веслувальних баз, де проходять сертифіковані чемпіонати Світу, чемпіонати Європи, кубки Світу. Буде відпочинкова зона. Ми спроектували розміщення різних спортивних, дитячих майданчиків. Тому, що коли проходять змагання то тут багато людей приїжджає з дітьми і так само це місце було місцем для відпочинку тернополян, тому його і ніхто не скасовував», - зазначає директор підрядного підприємства Оксана Лемак. Загальна вартість проекту становить 45 мільйонів гривень.

Наразі до завершення підходить перша стадія будівництва. Другий етап реалізації проекту розпочнеться у 2020 році.

«Повинно бути закінчено як внутрішнє наповнення, так і водна акваторія повинна відповідати міжнародним нормам- це доріжки і стартові системи. Водна арена це дуже об'ємний і багатофункціональний об'єкт», зауважує - директор комплексної дитячої спортивної школи з водних видів спорту ТМР Богдан Балабан.

Степан Барна зазначає, тут вже зараз можуть проводити змагання щоправда на місцевому рівні. А от у 2022 році заплановано проведення Чемпіонату Європи серед драгонботів. Та це ще не все - у 2023 році на Тернопільському ставі проведуть один із етапів кубку Світу з веслування на байдарках.

https://www.facebook.com/t1news.tv/videos/323785365220253/

null
 
 
null
 
 
null
 


Опубліковано : 11.07.2019 14:42

Переглядів 76

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини