новини ровесника

1
Як проголосувало на президентських виборах рідне село Степана Бандери

2
Підтримував Зеленського: в мережі скандал через вчителя, який відмовився від учня

3
Жорстоке поводження з дитиною в лікарні: скандал отримав продовження

4
Українці отримають разові соцвиплати: кому пощастить

5
Ми можемо зіграти тільки те, що розуміємо

6
Підліток вимагає в Apple мільярд доларів через збій системи розпізнавання обличчя

7
Чи буде стрибок курсу після виборів: довгостроковий прогноз

8
Підняла руку на дитину: інцидент у школі розізлив українців

9
Не дасть приводів для жартів: У Кварталі 95 зробили заяву про Зеленського (Відео)

10
За наїзд на патрульну хлопцю загрожує довічне ув’язнення

Як «батлували» тернопільські економісти

Повідомляє ТНЕУ 04.04.2018 12:17

Як «батлували» тернопільські економісти

Фото з мережі Інтернет

29 березня 2018 р. у тренінг-студії факультету обліку і аудиту відбувся науково-практичний батл на тему: «Переваги та недоліки впровадження практики подання звітності за міжнародними стандартами у вітчизняних підприємствах».
 
Глобалізація ринків товарів, капіталів у сучасних умовах суттєво підвищує вимоги до якості публічної фінансової звітності. Стає очевидною потреба всіх учасників ринку у прозорій (відкритій) інформації про фінансовий стан і результати діяльності кожного учасника ринку. На допомогу у формуванні саме такої прозорої фінансової звітності чимало науковців пропонують використовувати уніфіковані стандарти бухгалтерського обліку та звітності, які активно використовуються у світовій практиці. Саме про переваги та недоліки впровадження практики подання звітності за міжнародними стандартами у вітчизняних підприємствах зібралися подискутувати студенти (учасники студентського наукового центру) та професорсько-викладацький колектив кафедри обліку у виробничій сфері під керівництвом координатора проекту к.е.н., доцента Зарудної Наталії Ярославівни.
 
Науково-практичний батл розпочався із вітальних слів д.е.н., професора, проректора з наукової роботи, члена Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України З.-М. В. Задорожного; декана факультету обліку і аудиту к.е.н., доцента В. М. Панасюк; в. о. завідувача кафедри обліку у виробничій сфері к.е.н, доцента Н. В. Починок.
 
Після цього студенти активно наводили свої аргументи щодо необхідності застосування МСФЗ та, на противагу їм, докази щодо використання таки власних діючих стандартів обліку. До дискусії долучалися викладачі.
 
Для підсумування результатів, отриманих у даному батлі, до слова було запрошено д.е.н., професора, практикуючого аудитора Я. Д. Крупку, який окреслив шлях формування вітчизняного обліку до сучасного стану ще з часів становлення незалежності України.
 
Загалом варто віздначити належну підготовку учасників батлу, вільне володіння тематикою дискусії, невимушену атмосферу та динамічність заходу.


Опубліковано : 04.04.2018 12:17

Переглядів 365

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер:

Новини з тернопільщини