новини ровесника

1
У Тернополі очікують на візит Порошенка

2
Через горе-дядька племінники залишилися без подарунків на Миколая

3
Президент звільнив Україну від «гебешників» в рясах і домігся створення української церкви, – експерт

4
Субсидіантів внесуть до «чорних» і «білих» списків: чого чекати від нових перевірок

5
Сповідь один раз у році нічого не дає, крім нових гріхів

6
Незабаром українцям, які користуються супутником, заблокують відомі українські телеканали

7
Колишній доброволець, Олександр Починок – знову в епіцентрі кримінальних розбірок

8
Митрополит Епіфаній: Що відомо про новообраного предстоятеля Української помісної православної церкви

9
Йдуть морози: Синоптики попередили українців про погодний «удар»

10
Якого курсу долара чекати в 2019 році

Як «батлували» тернопільські економісти

Повідомляє ТНЕУ 04.04.2018 12:17

Як «батлували» тернопільські економісти

Фото з мережі Інтернет

29 березня 2018 р. у тренінг-студії факультету обліку і аудиту відбувся науково-практичний батл на тему: «Переваги та недоліки впровадження практики подання звітності за міжнародними стандартами у вітчизняних підприємствах».
 
Глобалізація ринків товарів, капіталів у сучасних умовах суттєво підвищує вимоги до якості публічної фінансової звітності. Стає очевидною потреба всіх учасників ринку у прозорій (відкритій) інформації про фінансовий стан і результати діяльності кожного учасника ринку. На допомогу у формуванні саме такої прозорої фінансової звітності чимало науковців пропонують використовувати уніфіковані стандарти бухгалтерського обліку та звітності, які активно використовуються у світовій практиці. Саме про переваги та недоліки впровадження практики подання звітності за міжнародними стандартами у вітчизняних підприємствах зібралися подискутувати студенти (учасники студентського наукового центру) та професорсько-викладацький колектив кафедри обліку у виробничій сфері під керівництвом координатора проекту к.е.н., доцента Зарудної Наталії Ярославівни.
 
Науково-практичний батл розпочався із вітальних слів д.е.н., професора, проректора з наукової роботи, члена Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України З.-М. В. Задорожного; декана факультету обліку і аудиту к.е.н., доцента В. М. Панасюк; в. о. завідувача кафедри обліку у виробничій сфері к.е.н, доцента Н. В. Починок.
 
Після цього студенти активно наводили свої аргументи щодо необхідності застосування МСФЗ та, на противагу їм, докази щодо використання таки власних діючих стандартів обліку. До дискусії долучалися викладачі.
 
Для підсумування результатів, отриманих у даному батлі, до слова було запрошено д.е.н., професора, практикуючого аудитора Я. Д. Крупку, який окреслив шлях формування вітчизняного обліку до сучасного стану ще з часів становлення незалежності України.
 
Загалом варто віздначити належну підготовку учасників батлу, вільне володіння тематикою дискусії, невимушену атмосферу та динамічність заходу.


Опубліковано : 04.04.2018 12:17

Переглядів 326

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: