Як обрати майбутню спеціальність?

Повідомляє ya-student.com.ua 23.09.2018 19:17

Як обрати майбутню спеціальність?

Фото з мережі Інтернет

Певно, усім відомо про існування спеціальних тестів, що допоможуть визначити ідеальну для певної людини спеціальність. Не розумію, навіщо проходити цей тест, адже ви самі повинні будувати своє майбутнє. Як на мене, ніщо подібне не допоможе абітурієнтам визначитися зі своєю ідеальною спеціальністю. Все ж таки, тут все індивідуально: комусь не подобається математика, хтось «живе» українською літературою, а дехто сходить з розуму від біології чи фізики.

Деякі прості поради особисто від мене:
Перший крок – ви повинні визначитися, які предмети зі шкільної програми вам подобаються найбільше. Це допоможе зрозуміти, яка робота та спосіб життя підійде саме вам.

А якщо ви маєте якесь хобі (вокал, танці, малювання, вивчення іноземних мов), то чому б  не перетворити його на роботу, яка буде приносити не лише гроші, а й задоволення? «Найкраща робота – це високооплачуване хобі» – таку геніальну фразу сказав Генрі Форд.

Коли ви визначитеся з тим, яка ж спеціальність вам підходить, наступний крок – знайомство з університетами.

Оберіть ВНЗ(ЗВО) та дізнайтеся в його інформативно-консультативних представників, що входитимете у ваші обов`язки, якщо ви будете працювати за спеціальністю.

І наостанок: не ламайте свої мрії, ідіть проти системи та будьте щасливими!


Опубліковано : 23.09.2018 19:17

Переглядів 70

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: