Якийсь заморський Штейн Селстром правив чортківським діткам мізки

Повідомляє Ровесник Олена Рак 05.10.2017 08:15

Якийсь заморський Штейн Селстром правив чортківським діткам мізки

Фото Ровесник

 
З метою надання допомоги у професійному самовизначенні фахівці Чортківського районного центру зайнятості створили клуб для учнівської молоді «Професійний старт у майбутнє».
 
Мета клубу: підготовка школярів до соціальних змін, вибору майбутнього фаху, формування реального уявлення про ринок праці.
 
Уже відбулося перше засідання клубу для учнівської молоді Колиндянської та Давидківської шкіл на тему: “Професія — це основа життєвого успіху” за участю спеціаліста центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Чортківської міської ради Тетяни Коберніцької та волонтера Корпусу Миру Шейна Селстрома. Діти активно та з цікавістю виконували інтерактивні вправи та завдання, спрямовані на самопізнання і визначення майбутньої професійної ролі, складали власні візитки-мрії, інформаційну карту професійного успіху.
Тетяна Коберніцька вела мову про фактори, які впливають на професійне самовизначення, а волонтер Шейн Селстром звернув увагу дітей на правильний вибір фаху через своє “Я”, тобто з урахуванням власних захоплень, інтересів і т.п.


Опубліковано : 05.10.2017 08:15

Переглядів 1671

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: