новини ровесника

1
Відмовилася зустрічатися: 16-річний підліток забив дівчину до смерті

2
Всіх українців змусять декларувати доходи і витрати: що це значить

3
З 2020 року пологи українок оплачуватиме Національна служба здоров’я

4
Україну знову накриє пекельна спека: синоптики шокували прогнозом

5
Мокра постіль і таргани: Укрзалізниця знову оскандалилася

6
Я тебе зараз зламаю, сиди на ду*і рівно: бійка таксиста з пасажиром «порвала» мережу

7
Люди з вищою освітою отримують більшу зарплату в Україні?

8
Гідний приклад для наслідування: мережу зачарувала пара пенсіонерів (Фото)

9
Колосальні штрафи: на українців чекають нові неприємності

10
Преображення Господнє: історія, значення свята та традиції Яблучного Спаса

Якщо реформи так триватимуть: Всесвітній банк спрогнозував, коли Україна зможе наздогнати Польщу і коли Німеччину з Великобританією

Повідомляє ustymenkooleh.patrioty.org.ua 07.02.2019 17:17

Якщо реформи так триватимуть: Всесвітній банк спрогнозував, коли Україна зможе наздогнати Польщу і коли Німеччину з Великобританією

Фото з мережі Інтернет

У дослідженні СБ закликає Україну не відкладати реформи, оскільки при нинішніх темпах економічного зростання країна зможе вийти на європейський рівень доходів через 50-100 років.
 
При існуючих темпах економічного зростання України знадобиться близько 50 років, щоб наздогнати Польщу і майже 100 років, щоб наздогнати Німеччину.
 
Про це повідомляє УНІАН з посиланням на дослідження Світового банку про економічний розвиток України, передають Патріоти України.

"При існуючих темпах економічного зростання, які ледве перевищують 3% в рік, для виходу на поточний рівень доходів Німеччини Україні знадобиться майже сто років", - йдеться в дослідженні. А для досягнення поточного рівня доходів Польщі нашій країні може знадобитися менше часу - близько 50 років.

За інформацією Світового банку, ці показники розраховані, виходячи з кількості років, необхідних для подолання розриву між показниками ВВП на душу населення в Україні і цих країнах.

"Структурні реформи здатні зміцнити фундаментальні фактори для прискореного зростання. При відсутності реформ темпи зростання, швидше за все, залишаться мізерними", - йдеться в дослідженні.

Сприяти ж прискоренню економічного зростання, на думку фахівців Світового банку, можуть підвищення продуктивності економіки, розширення можливостей зовнішньої торгівлі і зміцнення економічних інститутів.


Опубліковано : 07.02.2019 17:17

Переглядів 267

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини