За що тернопільським вчителям виплачувати 13-ту зарплату

Повідомляє Ровесник 03.09.2017 13:15

За що тернопільським вчителям виплачувати 13-ту зарплату

Фото з мережі Інтернет

 За рівнем рейтингів ЗНО з української мови та літератури учні Тернопільщини посіли третє місце в Україні, з англійської – четверте місце, з історії – п’яте місце.

При цьому ніхто не аналізує математику, фізику і хімію. Це найскладніші предмети, і діти здають їх не дуже добре. Фізику не здали понад 20% учнів Тернопільщини, які свідомо вирішили здавати тест з цього предмету.  Математику не склало понад 15%, хімію – 19%. Це дуже великий відсоток. Так, ці предмети складні, але діти, які їх обрали на ЗНО, ще додатково займалися з репетиторами.

Щодо заохочення вчителів, то кожен знав, яку професію він обирає. І власне результатом роботи педагогів є рівень знань учнів. Якщо буде достатнє фінансування, то чому б не дати премію тим вчителям, чиї діти продемонстрували високі показники на ЗНО. Але це не повинно бути самоціллю. І якщо проаналізувати рівень зарплат освітян Тернопільщини, то я думаю, що вони не ображені. Адже у нас виплачують і зарплати, і надбавки, і навіть премії. А є райони, де виплачують ще й 13-ту зарплату.

Про це розповіла начальник управління освіти Тернопільської облдержадміністрацїі Ольга Хома в  інтервю УНІАН.


Опубліковано : 03.09.2017 13:15

Переглядів 1510

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: