Заступник міністра на Тернопіллі розклопотався про Дністер

Повідомляє ОДА 11.08.2017 16:58

Заступник міністра на Тернопіллі розклопотався про Дністер

Фото ОДА

На Тернопільщині з робочим візитом побував заступник Міністра екології та природних ресурсів Василь Полуйко. Розглянуто широкий спектр питань практичної реалізації Державної стратегії екологічної політики в Тернопільській області. Значна увага була приділена подальшому розвитку та розширенню природно-заповідного фонду області.


Під час зустрічі із заступником міністра екології та природних ресурсів очільник області висловив подяку міністерству за допомогу у вирішенні питання із реконструкцією біологічних каналізаційних очисних споруд Чорткова та виділенні у поточному році для цих потреб більше 16,5 млн. гривень з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища.


Не залишилися поза увагою заступника міністра й питання діяльності установ природно-заповідного фонду області, зокрема, національного природного парку «Дністровський каньйон». Відтак, Василь Полуйко та начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації здійснили поїздку в Заліщики, де зустрілися з колективом національного природного парку «Дністровський каньйон». Там же обговорили аспекти практичної діяльності національного парку, перспективи його розширення та труднощі, які на сьогодні не дають в повній мірі виконувати завдання, що стоять перед установою. Зокрема, це питання надання національному парку земельних ділянок у користування, розроблення проекту організації території та недостатності коштів на добудову офісу парку.


За результатами зустрічі, заступник міністра пообіцяв максимальне сприяння з боку Міністерства у якнайшвидшому вирішенні згаданих питань. Крім цього, він висловив підтримку ідеї створення на базі національного природного парку «Дністровський каньйон» туристичного кластеру, що на його думку, сприятиме задіяню рекреаційних можливостей парку у туристичній галузі, допоможе покращити фінансовий стан установи, буде значно популяризований НПП «Дністовський каньйон», а також це допоможе підвищувати інвестиційну привабливість області.


Опубліковано : 11.08.2017 16:58

Переглядів 398

Новини Бізнес Компаньйон

Погода
Погода у Тернополі

вологість:

тиск:

вітер: