Гідний приклад для наслідування: мережу зачарувала пара пенсіонерів (Фото)

Колосальні штрафи: на українців чекають нові неприємності

Преображення Господнє: історія, значення свята та традиції Яблучного Спаса

16.08.2019 13:17

Чемпіон ММА знову не стримав свої емоції.

13-тирічний українець став наймолодшим чемпіоном Європи зі стрибків у воду

12.08.2019 16:17

Олексій Середа виграв чемпіонат Європи зі стрибків з вишки і став наймолодшим чемпіоном Європи в історії.

Виклик старості: 80-річна спортсменка зайняла призове місце на національних змаганнях з гімнастики

08.08.2019 18:17

Бабуся почала займатися гімнастикою, коли їй виповнилося 76 років, і вже за 4 роки посіла друге місце на чемпіонаті Великобританії зі спортивної гімнастики серед дорослих старше 45 років.

Кличко проти Ф'юрі: з'явилися шокуючі подробиці бою

30.07.2019 13:17

Володимир Кличко провів бій проти Тайсона Ф'юрі 28 листопада 2015 року, але тільки зараз стало відомо, що цього поєдинку могло і не бути, якби подробиці бою з'явилися раніше.

Священик з Тернополя пробіг 80-тикілометровий гірський марафон

25.07.2019 17:17

Священик Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Петро Сачко взяв участь у гірському ультрамарафоні «Bojko Trail», який відбувався з 5 по 7 липня в Закарпатській області (смт. Жденвєвр).

Колишній український боєць-фанат Путіна нокаутований за 12 секунд

23.07.2019 15:17

Олексій Олійник програв американцеві Уолту Харрису за 12 секунд - це третій найшвидший нокаут в історії важкого дивізіону UFC.

Усик тренується перед боєм в окупованому Криму (Відео)

19.07.2019 15:17

Олександр Усик показав тренування на свіжому повітрі в своєму Instagram.

Український боксер переїхав до Ізраїлю: екс-чемпіон Європи працює вантажником

17.07.2019 15:17

Боксер Віталій Ципко не бачив для себе перспектив у рідному Дніпрі.

Як футболісти в пінг-понг грали: команді Шахтаря довелося віджиматися 50 разів (Відео)

10.07.2019 18:17

Футболісти "Шахтаря", які готуються до нового сезону в Австрії, у свій вільний час грали в настільний теніс. Відповідне відео опублікував офіційний канал "Шахтаря" в YouTube.

Саня на масі вже: Усик вразив фанів новою формою (Фото)

22.06.2019 19:17

Олександр Усик мріє зібрати всі пояси в суперважкій вазі, і перед дебютом у цій ваговій категорії - орієнтовно у вересні - наполегливо працює над збільшенням ваги.