спорт

Тернопільський спортсмен виборов «срібло» у Чемпіонаті Європи з параолімпійського футболу. Поступилися Росії

11.08.2018 13:17

На чемпіонаті Європи з паралімпійського футболу серед спортсменів з наслідками дитячого церебрального паралічу, що проходив з 22 липня до 6 серпня у місті Зейст (Нідерланди), Національна паралімпійська збірна команда з футболу посіла другу сходинку.

8-річний українець навчатиметься у футбольній академії «Барселони»

31.07.2018 19:17

Восьмирічного Родіона Калашникова прийняли до «Ла Масії» – дитячої академії футбольного клубу «Барселона».

Українка втретє виграла Кубок світу з фехтування

27.07.2018 17:36

Українська шаблістка Ольга Харлан стала володаркою Кубка світу-2018.

Україна посіла третє місце на ЧС з підводного плавання

25.07.2018 09:43

Українська збірна виборола 6 золотих, 5 срібних, 3 бронзові медалі, а також третє загальнокомандне місце.

Український баскетболіст став гравцем «Лейкерс»

17.07.2018 14:17

21-річний Святослав Михайлюк підписав контракт з клубом НБА «Лос-Анджелес Лейкерс».

Аліна Шух – чемпіонка світу з метання спису

13.07.2018 09:17

Титул чемпіонки світу з метання спису серед атлетів до 20 років здобула 19-річна українська легкоатлетка Аліна Шух.

У Тернополі забивали голи свободи від наркотиків (Фото)

09.07.2018 09:17

«Спорт чи наркотики? Життя чи смерть?» – під таким гаслом в Тернополі відбулася акція, приурочена Міжнародному дню боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним обігом.

Картингісти з Тернопільщини лідирували на всеукраїнських змаганнях у Києві

08.07.2018 15:17

Нагороджували гонщиків у чотирьох номінаціях. Так, команда з Тернопільщини посіли перше місце у відкритому кубку...

Кременчанин змагався на чемпіонаті світу з настільного тенісу в Лас-Вегасі

08.07.2018 09:17

18-24 червня 2018 року в Лас-Вегасі проходив чемпіонат світу з настільного тенісу серед ветеранів, в якому взяли участь понад 4 тисячі спортсменів.

У Бережанах відбудеться свято футболу

07.07.2018 10:17

10-го липня о 17:00 на площі Ринок відбудеться свято футболу! Організатори підготували конкурси та розваги, розіграші призів, у тому числі й квитки на матч збірної України у Лізі Націй.