Абітурієнти мають ще час до 24 січня

Повідомляє ТерМедіа 11.01.2020 14:00

Абітурієнти мають ще час до 24 січня

Фото з мережі Інтернет

Рівно два тижні залишилось в українських абітурієнтів, аби зареєструватися на пробне ЗНО. Завершується реєстрація 24 січня.

Участь у тестуванні – не обов’язкова, але вона неабияк допомагає учасникам краще підготуватися до реального ЗНО. Зокрема, це дає можливість правильно розрахувати час на вирішення тестів, заповнення бланків відповідей, зрозуміти, як відбувається процедура на практиці, об’єктивно оцінити власний рівень знань, психологічно налаштуватися на проходження тестування тощо.

Отож, пробне ЗНО проходитиме у дві сесії: 21 березня – з української мови та літератури; 28 березня – з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Нагадаємо, що реєстрація проходить на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти (у назвах областей «зашиті» посилання на сайти центрів).

Варто зауважити, що участь у пробному ЗНО є платною. При цьому кожен регіональний центр визначає її вартість самостійно, враховуючи, зокрема, витрати на друк і комплектуванням матеріалів, оплату праці працівників, долучених до організації тощо. Докладніше ознайомитися із вартістю пробних тестів у кожному регіоні можна ТУТ.

І, насамкінець, реєстрація та участь у пробному оцінюванні не означає автоматичну реєстрацію на основну сесію ЗНО. Крім того, результати пробного тесту не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливатимуть на конкурсний відбір під час вступу до вишів.


Опубліковано : 11.01.2020 14:00

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман