новини ровесника

1
Підтримка дітей у час війни: заступник голови Тернопільської облради Ігор Сопель взяв участь у благодійному заході

2
Голова Тернопільської облради Михайло Головко привітав на Тернопільщині митрополита Епіфанія

3
Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту

4
Очільник області привітав Тернопільський мистецький коледж з 65-річчям з дня заснування

5
Працівників швидкої привітали у Тернополі до Дня екстреної медицини

6
Проректорка ЗУНУ вручила сертифікати про проходження курсів «Оператор БПЛА» рятувальникам області

7
Студентка ЗУНУ пройшла конкурсний відбір на участь у Школі молодого дипломата в Гаазі

8
Біосептики для приватних будинків: ефективність та безпека для всієї родини

9
Яка зарплата вчителя і скільки платять педагогу без стажу?

10
Оголошення про проведення конкурсу на кращий ескізний проект пам’ятника генерал-хорунжому Української повстанської армії Роману Шухевичу

Біосептики для приватних будинків: ефективність та безпека для всієї родини

22.05.2023 13:06

Біосептики для приватних будинків: ефективність та безпека для всієї родини

Фото з мережі Інтернет

Автономна каналізація у власних будинках без сумніву має багато переваг, таких як  економія витрат на комунальні послуги та незалежність від централізованої мережі. Але однією з проблем, які часто виникають є частий виклик асенізаційної машини та забруднення каналізаційних вод. Незалежно від того, чи ви живете в міському або сільському районі, використання якісних споруд для очищення стічних відходів є необхідністю. Сучасна технологія пропонує більш безпечні та ефективні методи для цього, одним з яких є використання біосептиків.

Автономна каналізація та збереження довкілля

Біосептики – це споруди, які використовують біологічне очищення стічних вод  від органічних речовин. Принцип  дії полягає у використанні бактерій, які розкладають органічні речовини на більш прості речовини. Ці бактерії живуть в спеціальних відсіках, де вода проходить через них та очищується.

Одним з провідних виробників на ринку України є компанія Біотек, яка виготовляє  системи очищення від БТЕ, що відрізняються за рівнем фільтрації та обсягом роботи. Очисні станції biotech гарантують високу якість та безпеку у використанні. Фірма має великий досвід в розробці та виробництві автономної системи, що дозволяє їй гарантувати високу якість продукції та її ефективність.

Переваги використання  над традиційними методами очищення каналізаційних вод полягають у їх ефективності та екологічній безпеці. Біосептік забезпечує високу якість очищення стічних вод та зменшують кількість викидів в атмосферу, що може стати причиною забруднення повітря.

Крім того, біосептик для приватного будинку, не потребуює багато уваги та обслуговування. Станції для очищення стічних вод BioProtec забезпечують безпеку для навколишнього середовища, оскільки не містять небезпечних речовин.

Зокрема, компанія пропонує широкий асортимент системи автономної каналізації різної потужності та функціональності, що дозволяє знайти оптимальне рішення для будь-яких потреб клієнта. Крім того, виробник надає гарантію на свою продукцію, що свідчить про його впевненість у якості та надійності.

null
 

Біосептик: ціна та різноманітність товару 

Ціна біосептиків може змінюватися в залежності від їх потужності та функціональності. Загальна вартість починається від 1500 євро. Для отримання більш детальної інформації зверніться до нашого менеджера за допомогою телефону або електронної пошти, які вказані на сайті bte.org.ua.

Наголосимо, що станція глибокого очищення стічних вод, зазвичай має невеликі розміри та легка в установці, що дозволяє  використання в приватних будинках з будь-яким типом ґрунту. Для монтажу  не потрібна спеціальна техніка, що знижує витрати на його встановлення.  Таким чином, біосептики є ефективним та безпечним рішенням для очищення каналізаційних вод у приватних будинках.


Опубліковано : 22.05.2023 13:06

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман