новини ровесника

1
Музикант гурту TVORCHI Джеффрі Кенні розповів про життя у Тернополі та як знайшов спільну мову з українцями

2
Дмитро Підручний показав найкращий результат серед українців на Кубку світу

3
Неповнолітній став жертвою крадія

4
Відтепер у Тернополі ще один інклюзивний дитмайданчик (Фото)

5
На Тернопільщині школярі прибрали могили воїнів УПА

6
На Тернопільщині батьків покарають за зухвалу поведінку сина у школі

7
Підвищуємо імунітет: які продукти потрібно включити в раціон для профілактики застуд

8
Зробила революцію: мама трійнят з Рівного виграла Європейський суд проти чоловіка-тирана

9
Карантин вихідного дня: Степанов розповів, що потрапить під сувору заборону

10
Ці прості напої допоможуть швидко підвищити імунітет: є майже в кожному будинку

«Дистанційне навчання – це шлях у прірву»: на Тернопільщині обговорили проблеми дистанційного навчання

Повідомляє Терен 18.10.2020 12:42

«Дистанційне навчання – це шлях у прірву»: на Тернопільщині обговорили проблеми дистанційного навчання

Фото з мережі Інтернет

У Зборові за круглим столом обговорили питання дистанційного навчання, його перспективи та проблеми. Учасницями зібрання стали представниці Жіночого руху «За майбутнє» на чолі із лідеркою Іриною Сусловою, а також народний депутат України від групи «За майбутнє» Іван Чайківський та голова обласного осередку партії Володимир Болєщук.

Під час круглого столу практично всі присутні одноголосно заявили, що дистанційне навчання – це проблема для школярів, батьків, вчителів та держави. Як зазначила пані Ірина, є такі родини, де кілька дітей, але лише 1 комп’ютер. Відповідно, отримання знань при таких умовах не буде якісним.

– Політична сила «За майбутнє» виступає за навчання в школах, у вишах, за роботу дитячих садків, але діти і педагоги мають бути захищені. Ми на порозі чергової хвилі карантину і дистанційного навчання. Йде мова про те, що учні не будуть виходити на навчання після канікул, а здобуватимуть знання дистанційно. Це величезна проблема, бо зіштовхнемося з такими проблемами, як відсутність якісного інтернету вдома в школярів, у вчителів, брак технічних засобів комунікації. Для багатодітних родин — це катастрофа, якщо вдома один комп’ютер. Як тільки у вересні розпочала роботу Верховна Рада, наша депутатська група зареєструвала законопроєкт, який передбачає обов’язкове страхування педагогічних працівників. Знаємо, що діти легше переносять недугу, тому школи мали б функціонувати. Під час дистанційного навчання батьки опиняються перед викликом: змушені бути з дитиною вдома, втрачають роботу, доходи, а держава — податки. Це несе труднощі для родин і ряд економічних втрат.

Такої ж думки й Іван Чайківський. Народний обранець вважає, що навчання в умовах карантину повинне бути безпечним, але не скасованим.

– Діти мають вчитися, вчителі викладати. І цей процес має бути безпечним. Але в ніякому разі не скасованим. Дистанційне навчання це – шлях у прірву. Переконаний, кожен на своєму місці: влада, вчителі, батьки мають докластися до організації безпечного навчання. Обов’язкове державне страхування — це найменше, що сьогодні влада може для них зробити. Наша команда наполягає на невідкладному голосуванні законопроекту в Раді, а від Уряду — негайного виділення коштів на страхування освітян із стабілізаційного фонду для фінансування заходів із протидії коронавірусу. За ефективним плануванням – майбутнє. А творити його може лише освічене суспільство. Тому вкладаємо в нього вже, – сказав Іван Чайківський.

Нагадаємо, представниці жіночого руху «За майбутнє» відвідали Зборівську районну лікарню, яка нещодавно отримала сучасне обладнання та підприємців на Центральному ринку Тернополя.


Опубліковано : 18.10.2020 12:42

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман