Екс-поліцейський влаштував стрілянину: мати з дитиною закрив собою перехожий

Повідомляє rbc.ua 08.06.2019 11:17

Екс-поліцейський влаштував стрілянину: мати з дитиною закрив собою перехожий

Фото з мережі Інтернет

При затриманні підозрюваний відстрілювався від поліції.

В Одесі, на 7-й станції Люстдорфської дороги, недалеко від супермаркету АТБ сталася перестрілка між злочинцями і поліцією. Очевидці розповіли, що пролунало не менше п'яти пострілів. Так як було темно, то розібратися хто стріляв і чому - випадковим свідкам не вдалося. Деякі також розповіли, що під час стрілянини чоловік викинув за паркан пакет, в якому потім виявили велику суму грошей.

На лінії вогню опинилася молода жінка з коляскою, але їй пощастило – випадковий перехожий її прикрив собою, і вона не постраждала.

 

Патрульні поліцейські, які приїхали на виклик, змушені були застосувати табельну зброю, так як один з підозрюваних намагався чинити опір при затриманні. Його закували в браслети і доставили в Таїровське відділення поліції Одеси. Пізніше затриманому викликали медиків.

Екс-поліцейський влаштував стрілянину: мати з дитиною закрив собою перехожий

Екс-поліцейський під час затримання відстрілювався (Фото: usionline.com)

Як повідомляє видання "Думська" з посиланням на свої джерела, затриманий - Максим Белевак, місцевий житель, 1985 року народження. Він випускник академії внутрішніх справ і навіть кілька років пропрацював в поліції.

Після звільнення він пішов у кримінальний світ і фігурував у кількох кримінальних справах, які пов'язані з викраденням елітних авто, фальшивими грошима та махінаціями з банкоматами. Кілька років тому він звинуватив поліцію в тому, що його побили і викрали цінні речі. По жодній справі вина Белевака доведена так і не була.


Опубліковано : 08.06.2019 11:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман