Гірше звіра: батько побив трьох своїх дітей до переломів і струсу мозку (Відео)

Повідомляє patrioty.org.u 25.09.2018 15:22

Гірше звіра: батько побив трьох своїх дітей до переломів і струсу мозку (Відео)

Фото з мережі Інтернет

Зараз малюки з мамою перебувають у дитячій обласній лікарні. За словами правоохоронців, після скоєного 29-річний чоловік спочатку втік, а потім сам прийшов до райвідділу і розповів, що накоїв.

Так, чоловік каже, що просто покарав неслухняних малих за поламані іграшки і безлад у хаті. А звідки взялися забої і переломи - не знає. 4-річний Валік з мамою і братиками у лікарні, каже, що його побив тато. За словами лікарів, на кінцівках дітей виявлені ссадини і синці, у 3- річної дитини - перелом ключиці.

Що сталося розповідає мама - того вечора гостювали у сусідів, але постійно навідувалися до дітей. Коли черговий раз мати прийшла подивитися до дітей, то знайшла їх побитими. Сам чоловік запевняє, що вдарив один раз старшого сина за непослух. У поліції кажуть, що родина переїхала на Херсонщину півроку тому з Миколаївщини, Живуть бідно, але не пиячать.

Заробляє у родині тільки батько - працює розноробочим у місцевий агрофірмі. Мати дітей каже, що до чоловіка не повернеться і не пробачить, але жити їй ніде, хіба що лікарі дозволять трохи пожити у лікарні. 


Опубліковано : 25.09.2018 15:22

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман