Готуємось до Євро: Збірна України зіграє з чемпіонами світу

Повідомляє ustymenkooleh.patrioty.org.ua 01.12.2019 16:17

Готуємось до Євро: Збірна України зіграє з чемпіонами світу

Фото з мережі Інтернет

Одним з етапів підготовки до Євро-2020, який пройде з 12 червня по 12 липня в 12 містах Старого Світу, стануть товариські матчі в кінці березня наступного року.

Як повідомляє Instagram Української асоціації футболу, «жовто-сині» зіграють два спаринги - проти діючих чемпіонів світу Франції (27 березня) і Польщі (30 березня), які, як і наша збірна, також вийшли на Євро-2020. Обидва поєдинки наша команда проведе на виїзді. Місце гри з «трибарвними» поки не визначене, а поєдинок з «Кадрою» відбудеться у Варшаві на стадіоні «Народови».
 
Нагадаємо, що за підсумками жеребкування, яке пройшло 30 квітня в Бухаресті, збірна України дізналася двох суперників по фінальному етапу Євро-2020 - ними стали Нідерланди та Австрія. 
 
"Чудовий настрій. Простих збірних на такому турнірі не буває. Нас чекає складний перший матч, адже Нідерланди - дуже хороша команда з сильними гравцями і відмінним тренером. Тим більше граємо на виїзді. Австрія - теж непростий суперник. Пізніше дізнаємося і третю команду. Не хотілося починати з Нідерландами, оскільки це одна з найсильніших збірних. Але раз таке жеребкування, так і будемо грати», - зазначив після жеребкування наставник «жовто-синіх» Андрій Шевченко.


Опубліковано : 01.12.2019 16:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман