Карантин в Україні: кого і за що тепер можуть оштрафувати

Повідомляє rbc.ua 23.06.2020 12:17

Карантин в Україні: кого і за що тепер можуть оштрафувати

Фото з мережі Інтернет

У МВС розповіли, як будуть контролювати дотримання карантинних заходів в Україні.

В Україні продовжили карантин у зв'язку з пандемією коронавірусу до 31 липня. Частина регіонів вже перейшли на адаптивний карантин, а частина змушена була посилити карантинні заходи через зростання інфікованих.

З 22 червня в Україні посилили контроль за дотриманням карантинних правил. Як і кого будуть карати штрафами за порушення, розповів радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко в коментарі для каналу "Україна 24".

"За порушення штрафуємо більше звичайних громадян, але й організацій штрафується теж багато. Через погіршення ситуації із захворюваністю від сьогодні почався більш жорсткий контроль за дотриманням заходів, пов'язаних з карантином", - зазначив радник міністра.

Він додав, що будь-яка торгова мережа несе відповідальність за порушення карантинних заходів, якщо вона не забезпечує дотримання правил.

"У нас карантинними заходами передбачено, що маска повинна закривати ніс і рот, і, якщо хтось носить її по-іншому, це порушення, за яке можуть скласти протокол. Ситуація працює більше на то, щоб запобігати порушенням, але на цьому тижні ми почали жорстко контролювати дотримання обмежень", - додав Мартиненко.


Опубліковано : 23.06.2020 12:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман