новини ровесника

1
Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18 зі змішаних бойових мистецтв. Турнір проходив у Греції з 28 вересня по 1 жовтня.

2
Випічка для особливих випадків: весільні торти 2023 від Файної пекарні

3
Вже скоро в Україні почнуть масово відраховувати студентів: оголошено, хто опинився під загрозою і чому

4
Для освітян на Тернопільщині є понад 200 вакансій: зарплата – до 17 000 гривень

5
Кабмін затвердив тривалість нового навчального року в Україні (документ)

6
Володимир Болєщук відвідав один з головних реабілітаційних медзакладів Тернопільщини

7
Володимир Болєщук з робочим візитом відвідав Купчинецьку громаду

8
Чеський бізнес зацікавлений у співпраці з Тернопільщиною

9
Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

10
Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської облради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села

Кличко допомагає легендарному боксерові повернуться на ринг: відео з тренування

Повідомляє ТерМедіа 31.07.2020 11:58

Кличко допомагає легендарному боксерові повернуться на ринг: відео з тренування

Фото з мережі Інтернет

Український екс-боксер допомагає Евандеру Холіфілду повернутися на ринг.

Володимир Кличко бере участь у підготовці легендарного американського боксера Евандера Холіфілда до повернення на ринг. На відео видно, як 57-річний екс-чемпіон світу старанно тренується.

У ролику також присутній 44-річний український екс-боксер Володимир Кличко. Холіфілд опублікував відео своєї підготовки в Instagram.

Володимир Кличко готує Евандера Холіфілда до повернення на ринг (відео: instagram.com/evanderholyfield)

“Чемпіони приходять і йдуть, але, щоб бути легендарним, потрібно мати серце”, – написав Холіфілд.

У своїх інтерв’ю Холіфілд заявив про те, що тренується не через Майка Тайсона, який планує провести виставковий бій з Роєм Джонсом. При цьому він не знає, чи буде взагалі новий бій з Тайсоном, але зазначив, що все залежить від обставин.

Холіфілд заявив, що почав активні тренування ще до того, як почалися розмови про можливий бій з Тайсоном. Він підкреслив, що намагається зберегти здоров’я і хорошу форму.

Холіфілд зазначив, що у нього на прикметі є кілька потенційних суперників, імена яких він не назвав.

Варто зазначити, що Холіфілд почав професійну кар’єру в напівважкій вазі ще в 1984 році. Свій останній бій він провів у 2011 році, коли йому було 48 років. Тоді він нокаутував в 11 раунді данського боксера Брайана Нільсена.


Опубліковано : 31.07.2020 11:58

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман