Коли дозволять польоти з України: названа нова дата

Повідомляє ТерМедіа 20.05.2020 15:37

Коли дозволять польоти з України: названа нова дата

Фото з мережі Інтернет

Віктор Ляшко повідомив, коли Україна відкриє авіасполучення з іншими країнами.

Україна відкриє небо для польотів в інші країни одночасно з державами ЄС. Це повинно відбутися з 15 червня. Таку заяву зробив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв’ю виданню The Page.

Відкриття неба можливо тільки при стабільній ситуації з коронавірусом в країні, якщо динаміка захворюваності не буде збільшуватися, зазначив медик.

“Ми розглядаємо ЄС, дивимося на його динаміку і потенційно теж готові відкривати кордони, але за умови, що у своїй країні ми будемо мати можливість і здатність системи охорони здоров’я реагувати на небезпеку, коли будемо бачити, що заповненість ліжок хворими коронавірусною хворобою не перевищує, наприклад, 50%”, – заявив Ляшко.

Головний санлікар наголосив, що вже днями уряд вирішить, коли саме в країні відновить свою роботу громадський транспорт і сполучення між містами держави.

“Разом з громадським транспортом буде відкриватися і міжобласне сполучення. Авіаційне сполучення всередині країни – це один з етапів”, – зазначив Ляшко.

Зазначимо, що 22 травня в країні стартує другий етап ослаблення карантинних заходів. Після нього в країні відкриють дитячі садки, спортзали і фітнес-клуби, також пустять громадський наземний транспорт.


Опубліковано : 20.05.2020 15:37

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман