Ловіть момент: в Україні очікується бум дешевих авто з Європи, США і Південної Кореї

Повідомляє ТерМедіа 18.09.2020 15:00

Ловіть момент: в Україні очікується бум дешевих авто з Європи, США і Південної Кореї

Фото з мережі Інтернет

На думку експертів, в Україні може повторитися ситуація дворічної давнини, коли в країну за дуже скромними цінами масово завозилися абсолютно нові “дизельгейтні” автомобілі з ЄС, США, Південної Кореї та інших країн.

Відзначається, що в багатьох країнах відмовлялися від практично нових і технічно справних “дізельгейтних” авто, через їх невідповідність нормам шкідливих викидів. У той же час українським нормам вони відповідали. При цьому ціни на них були мінімум на третину нижче ринкових, пише Бізнес Компаньйон.

Скоро ситуація може повторитися, тому що з 1 вересня в ЄС почали діяти нові правила, відповідно до яких, Єврокомісія отримала право відкликати не тільки самі транспортні засоби, які порушують норми ЄС про шкідливі викиди, а й сертифікати їх придатності до експлуатації.

З 1 вересня виконавчу владу ЄС у всіх 27 країнах Євросоюзу наділили повноваженнями перевіряти авто на відповідність нормам шкідливих викидів.

Найсуворіша міра – рішення Єврокомісії про відкликання сертифікату про придатність тієї чи іншої моделі автомобіля до експлуатації на території ЄС. Причому, якщо Комісія ЄС прийме подібне рішення, то кожна окрема країна-член ЄС вже не зможе його заблокувати.


Опубліковано : 18.09.2020 15:00

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман