новини ровесника

1
Тернополянин Маркіян Качур здобув срібло на Чемпіонаті Світу U18 зі змішаних бойових мистецтв. Турнір проходив у Греції з 28 вересня по 1 жовтня.

2
Випічка для особливих випадків: весільні торти 2023 від Файної пекарні

3
Вже скоро в Україні почнуть масово відраховувати студентів: оголошено, хто опинився під загрозою і чому

4
Для освітян на Тернопільщині є понад 200 вакансій: зарплата – до 17 000 гривень

5
Кабмін затвердив тривалість нового навчального року в Україні (документ)

6
Володимир Болєщук відвідав один з головних реабілітаційних медзакладів Тернопільщини

7
Володимир Болєщук з робочим візитом відвідав Купчинецьку громаду

8
Чеський бізнес зацікавлений у співпраці з Тернопільщиною

9
Економічне партнерство трьох держав обговорили у Чернівцях

10
Відбулося засідання постійної комісії Тернопільської облради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та розвитку села

Молодь запрошують на міжнародний обмін в Норвегію

02.11.2022 08:13

Молодь запрошують на міжнародний обмін в Норвегію

Фото з мережі Інтернет

Молодь з Тернополя запрошують взяти участь у короткостроковому міжнародному молодіжному обміні в норвезькому Осло.

Програма обміну, яка відбудеться 8-11 грудня, розроблена спільно з молоддю в Норвегії і охоплює зокрема, семінари з розбудови громадянського суспільства та залучення активних громадян до життя місцевих громад, інтеграційну діяльність, повідомили у міськраді Тернополя.

Основні вимоги до учасників: вік - від 18 до 30 років; володіння англійською мовою (мінімум B1 - заходи під час обміну будуть проводитися англійською мовою); брати участь у діяльності, яка сприяє різноманіттю та міжкультурному взаєморозумінню;

хочуть організовувати заходи, що сприяють залученню інших до міжкультурного діалогу також після закінчення молодіжного обміну.

Набір триває до 13 листопада, участь в обміні безкоштовна. Організатор забезпечує переліт за маршрутом Варшава-Осло-Варшава, трансфери до/з аеропорту, харчування, три ночі в готелі в Осло.

Більше інформації про обмін та посилання на анкету доступні на сайті: youthforthecity.lublin.eu у вкладці «We are looking for YOUth».

Організатори: Європейський центр Вергеланда та Центр міжнародної співпраці Адміністрації міста Люблін, в рамках двосторонньої ініціативи «Молодь для міста, місто для молоді – проекти та ініціативи, що заохочують та залучають місцеві громади», яка фінансується з коштів фондів ЄЕЗ та Норвегії.


Опубліковано : 02.11.2022 08:13

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман