На відео показали найкрасивіші куточки України, які варто побачити цього літа

Повідомляє rbc.ua 20.06.2020 14:17

На відео показали найкрасивіші куточки України, які варто побачити цього літа

Фото з мережі Інтернет

Україні є чим порадувати вітчизняних туристів цього літа.

Літня відпустка для українців у цьому році опинилася під загрозою зриву, принаймні, закордон в найближчій перспективі нам навряд чи світить. Але не варто забувати, що нашій країні теж є що запропонувати.

Крім двох морів, які незмінно є улюбленими напрямками українців, у нашій країні є безліч мальовничих куточків. І на них варто витратити час і сили. А враження - вже точно будуть!

"Зараз головне питання у людей, коли вони зможуть поїхати на відпочинок. Але також треба розв'язати питання - куди саме поїхати. І поки у майбутніх туристів є час вибрати місця для відпочинку, туристичний бізнес повинен розповісти людям про себе", - вважає Олексій Медведєв, експерт з digital-туризму.

Експерт порадив звернути увагу на Закарпаття. Він говорить, що ця місцевість залишається недооціненою. Гори, ріки й натуральні крафтові продукти, виноробний край, неймовірно свіже повітря і старовинні містечка чекають тут туристів.

Але проблема тут - логістика для масового туриста. Адже не з усіх міст можна дістатися на поїзді. І хоча там активно будуються дороги для автомобільних туристів - проблема все ще є, і чимала.

Українцям у неймовірно красивому відео нагадали про найкращі місця, які варто відвідати. А коли ще туди вирватися, як не в складному 2020 році.

Найкрасивіші куточки України (відео: YouTube/ARTUR)


Опубліковано : 20.06.2020 14:17

Новини Бізнес Компаньйон

Новини з тернопільщини

Комфорт Гурман